HAKKIMIZDA


"Kaliteli Çözümler, Kaliteli Ekip"

BİZ KİMİZ ? NELER YAPIYORUZ ?

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte, iş dünyası önceliğinde hayatın her alanında vazgeçilmez olan, kişilere ve firmalara özel yazılım ve web tasarım projelerini, müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaparak, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Coğrafyadan bağımsız olarak, gıdadan kozmetiğe, ilaçtan özel ürünlere kadar üretilen her ürünün orijinal olup olmadığını, güvenilirliğini ve izlenebilirliğini geliştirdiğimiz kriptolu algoritmalarla garantiliyoruz.

Sunduğumuz yazılım ve bilişim altyapısı ile, endüstrinin ve üretimin önündeki en büyük engel olan sahteciliğe, maddi ve manevi kayıplara karşı, güvenilir ürün takip ve kontrol sistemlerini, üreticiden son kullanıcıya kadar izlenebilir şekilde uçtan uca çözümlerle sunuyoruz. Ayrıca, sürekli gelişim ve değişim vizyonu ile hareket eden ekibimizin, endüstrinin ihtiyaçlarına yanıt olarak geliştirdiği yazılımları ve kodları, sağlık ve güzellik sektöründeki donanım projelerimizle entegre ederek, otomasyon, takip, kontrol sistemlerini de hayata geçiriyoruz.

Tüm projelerimizde ihtiyaca göre web tasarım, web tabanlı yazılım, IOS mobil uygulama ve Android mobil uygulamaları devreye alarak, bilişimin kişiye özel ya da firmalara özel hale gelmesini sağlıyoruz.

MİSYON : Misyonumuz müşterilerimize bilişim sektöründe, çeşitli ve değişen ihtiyaçları doğrultusunda yüksek teknolojili, öncü ve yaratıcı çözümler geliştirerek, güvenliğini ve saygınlığını artırırken, müşterilerinin ve çalışanlarının gurur duyduğu örnek bir hizmet sunmaktır.

VİZYON : Ürün ve hizmetleri ile farklılık yaratan, gelişime ve yeniliklere açık kadrosuyla, bilişim teknolojilerinin sunduğu üstün imkânlarla sağladığımız sürdürülebilir gelişmeyi, kalitemizle birleştirerek lider bir marka olmaktır..


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

İstekleriniz ve Görüşleriniz Bizim İçin Önemli

İletişime Geç

100. Yıl Bulvarı Ostim Prestij İş Merkezi No:55 C-29 Ostim Yenimahalle / Ankara

+90 (312) 386 31 94

+90 (312) 386 31 95

info@isodasoft.com